Acin salaš

Kanovačka 31, 32100 Vinkovci
Tel:
Mob:
Fax:

rekreativno jahanje

Objekti u blizini

Tel:

Mob:095 2000 000; 095 2100 000

vrabac.vinkovci@gmail.com

Zrakoplovni klub “Vrabac” Vinkovci
Vinkovci

Tel:032/332 588

Mob:098/187 72 03

nnlamut@gmail.com

www.lamut.hr

Restoran Lamut
Vinkovci

Tel:

Mob:

ZAGREBAČKA BANKA
Vinkovci

Tel:032 432 500

Mob:

RAIFFEISEN BANK AUSTRIJA D.D.
Vinkovci

Tel:032 342 555

Mob:098 240 031

info@hotel-slavonija.eu;hotel@slavonija-gem.eu

www.hotel-slavonija.eu

Hotel Slavonija***
Vinkovci

Tel:032 364 364

Mob:098 9579 933

Zeljko.bak@optinet.hr Kulenbak@gmail.com

Željko Bak
Vinkovci

Tel:032/339 208

Mob:098/380 276

restoran.srijem@gmail.com

Restoran Srijem
Vinkovci

Tel:095 8159 273

Mob:

Konjogojska udruga „Dorat“
Vinkovci

Tel:032 333 511

Mob:

zarafitness7@gmail.com

www.fitness-zara.com

Zdravstveno rekreacijski centar ZARA
Vinkovci

Tel:032 306 192

Mob:

www.tk-vinkovci.hr

Tenis klub Vinkovci
Vinkovci